Ekonomi

Antalya’da bir firma daha güneşten elektrik üretiyor

ANTALYA (İGFA) – Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük güneş paneli üreticisi CW Güç, Antalya Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren bir firmanın daha çatısına imzasını attı.

CW Güç CEO’su Volkan Yılmaz, bugüne kadar birçok yatırımcıyı güneş güç sistemleri ile tanıştırdıklarını söyledi.

GES yatırımcılarına işin her etabında kaliteli hizmet sağlamak ismine alanında uzman bir takım ile çalıştıklarını söz eden Yılmaz, “Türkiye’nin dört bir noktasına güneş güç santrali uygulamalarında bulunarak firmaların muhtaçlığı olan elektriği kendilerinin üretmesine katkıda bulunuyoruz. Yerli ve ulusal bir Türk markası olarak ülkemizde tercih edilen önder güneş paneli üreticisiyiz. Türkiye’nin birçok farklı bölgesinde faaliyet gösteren firmalar, kurduğumuz güneş güç panelleri ile sürdürülebilir geleceğe katkıda bulunuyor. Bu sayede biz de CW Güç olarak dünyamız için epeyce kıymetli hale gelen pak güç dönüşümüne katkı sağlamış oluyoruz. Bunun için epeyce memnun ve gururluyuz” dedi.

Daha fazla firmanın çatısını GES ile donatma ve gelecek kuşaklara daha sağlıklı ve pak bir etraf bırakma gayesiyle çalışmalarına devam ettiklerini lisana getiren Yılmaz, bu emelle bölümdeki yeni teknolojik gelişmeleri yakından takip ettiklerini ve inovatif eserleri hayata geçirdiklerini kaydetti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu