Haber

Burhaniye Belediyesi Yol ve Kaldırım Çalışmalarına Devam Ediyor

Balıkesir’in Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Ekipleri, yol yapım seferberliğiyle araçlara yönelik yolları yenilerken, diğer yandan yayalara yönelik kaldırım yenileme çalışmaları da tüm hızıyla devam ediyor.

Tüm personeliyle sahada çalışmalarına hız kesmeden devam eden Burhaniye Belediyesi Teknik İşler Müdürlüğü, ilçe genelinde 3 farklı mahalle ve 7 farklı noktada üstyapı hizmetlerini sürdürüyor.

Şahinler Mahallesi’nde kaldırım taşı onarım işlemi yapılırken, Cumhuriyet Mahallesi Kızık Caddesi’nde ise parke taşı onarım çalışması sürüyor. İlçenin bir diğer mahallesi olan Öğretmenler Mahallesi’nde ise 1127, 1103 ve 1029 Sokaklarda parke taşı yol yapımı ve kaldırım çalışmaları devam ederken, 1144 Sokakta ekipler yağmur suyu hattı yapımı, Öğretmen Kahraman Yurteri Caddesinde ise kaldırım çalışmaları sürüyor. . inşaat çalışmaları devam ediyor.

Burhaniye’nin her noktasında çalışmalarını tüm hızıyla ve özveriyle sürdürdüklerini belirten Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler, “Burhaniye Belediyesi olarak merkez ve kırsal mahalle fark etmeksizin ulaşım yatırımlarımıza devam ediyoruz. Eş zamanlı olarak doğalgaz kazısını da sürdürüyoruz. İlimizin genelinde ve çeşitli sebeplerden dolayı yıpranan yolların onarılması için çalışmalar yürütülüyor.” “Program dahilinde imar çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaptığımız çalışmalarla Burhaniye’ye yeni bir yüz kazandırıp hak ettiği vizyona kavuşturacağız. Tüm çalışma arkadaşlarıma ve emeklerine teşekkür ediyorum.” dedi. – BALIKESİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu