Haber

Karaman Atıcılık Takımı altın madalya kazandı

Karaman Gençlik ve SporKulübün Atıcılık Takımı sporcularından Ahmet Balkancı, Mersin’de düzenlenen Tuzak 2.Bölge Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Kupası yarışlarında altın madalyanın sahibi oldu.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu’nun 2023 yılı etkinlik takviminde yer alan ve Mersin’in ev sahipliğinde düzenlenen Trap 2 Bölgesel Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Kupası yarışlarında yıldızlar, gençler, büyükler kategorilerinde üstün performans gösteren Karaman takımı ve gaziler, büyük erkekler kategorisinde Ahmet Balkancı’yı kazandı. altın madalya ile. Erdemli Atış Poligonunda 3 gün süren müsabakalarda Karaman ekibinin elde ettiği diğer dereceler yıldızlarda Memet Emin Toker, beşincide Salim Efe Seyhan, altıncıda Abülsamet Bağcı, küçüklerde Abdurrahman Ünsay, küçüklerde Durmuş oldu. Büyüklerde Ali Kaymaz on yedinci, eskilerde Halil Özgün dördüncü oldu.

Mersin’de düzenlenen müsabakalarda alınan derecelerden dolayı mutluluk duyduklarını belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, dereceye giren sporcuları tebrik ederek başarılarının devamını diledi. – KARAMAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu