Haber

MediaMarkt, Cumhuriyetin 100. Yılında Türkiye’nin Yeni Teknoloji Deneyim Arenası Tech Arena’yı Açıyor!

MediaMarkt, Cumhuriyetin 100. Yılında Türkiye’nin Yeni Teknoloji Deneyim Arenası Tech Arena’yı Açıyor!

 

Avrupa’nın bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, mağazacılık anlayışını değiştirecek ve tamamen deneyim odaklı yeni konsept mağazası Tech Arena’yı 29 Ekim’de İstanbul Beylikdüzü’ndeki Marmara Park AVM’de açıyor.

 

Geniş ürün yelpazesiyle teknoloji tutkunlarına konforlu alışveriş keyfini yaşatan MediaMarkt, Cumhuriyetin 100. yılında deneyim odaklı yeni konsept mağazasını Türkiye’de açıyor. 29 Ekim’de tüketicilerle buluşacak mağaza, MediaMarkt’ın Türkiye’deki ilk Tech Arena konsept mağazası olacak.

 

Markaların ve Teknolojinin Memleketi olarak konumlanan bu yeni konsept, tüketiciler ile markalar arasında köprü görevi görecek ve her iki tarafa da benzersiz bir deneyim yaşatacak. 6500 m2 alana sahip satış alanında 19 farklı ünlü markanın butikleri ve küçük deneyim alanlarıyla son teknolojileri ziyaretçilerle buluşturacak mağaza, tüketicilere teknolojiye dokunarak eserleri doğrudan deneyimleme fırsatı sunacak. benzersiz bir atmosferde trendler.

Dünyada 7’nci, Türkiye’de ise ilk konsept mağazasını açacak olan MediaMarkt, Tech Arena mağazasıyla müşteri deneyimine odaklanarak tüketicilere benzersiz bir alışveriş deneyimi sunmayı hedefliyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

kinik-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu